728x90.gif

شما نظر دهید : شایان سعیدی مجرم است یا نخبه؟ مطلب ویژه | آی تی فید


 شما نظر دهید : شایان سعیدی مجرم است یا نخبه؟ مطلب ویژه

احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی متفاوت را از سیما پخش کند. طبق روال گذشته این برنامه،دیشب ماه عسل یک مهمان ویژه داشت.


در ابتدای برنامه احسان علیخانی یک جوان کم سن و سال را به نام شایان سعیدی معرفی کرد که با چند سوال از وی گفتگو را آغاز کرد.شایان سعیدی ابتدا از علاقه اش به کامپیوتر و اینترنت گفت و با این صحبت که علاقه ای به درس نداشته گفتگو را ادامه داد. اما در ادامه برنامه احسان علیخانی با معرفی کردن شایان سعیدی به عنوان یک هکر،ذهن مخاطب را به پیش بینی بینندگان نزدیکتر کرد.بله! شایان سعیدی با استفاده از اطلاعات کارت های بانکی افراد اقدام به سرقت مقادیر زیادی پول از این کارت ها کرده بود. احسان علیخانی با پرسیدن سوالات چالشی سعی داشت تا جلوی قضاوت زودهنگام بینندگان این برنامه را بگیرد.اما شوک این برنامه زمانی بود که شایان سعیدی اعلام کرد که بخاطر شکایت دارندگان کارت هایی که از آن ها پول برداشت می کرده به 8 سال زندان محکوم شده است! 8 سالی که مساوی بود با بهترین دوران زندگی اش و دل هر بیننده ای را درد می آورد. در آخر این برنامه یکی از شاکیان شایان سعیدی به برنامه دعوت شد که قبلا به او رضایت داده بود. و بعد از گفتگوی چند دقیقه ای 3 نفره، ماه عسل دیشب با یک پایان باز به پایان رسید تا این سوال در ذهن مردم به وجود بیاید که سرنوشت شایان چه میشود؟ در لحظه اتمام برنامه و با ورود به شبکه های اجتماعی با سیل عظیمی از عکس های شایان سعیدی و پیشنهاد کمپین هایی برای آزادی او روبرو شدیم که نشان از تاثیر این برنامه بر روی عموم مردم داشت.

حال نظر شما در این باره چیست ؟

از نظر فنی شایان سعیدی را یک هکر می دانید؟

به نظر شما او مجرم است یا نخبه ؟

با زندان رفتن او موافقید؟


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
2
گوگل برای تشخیص بیماری به شما مشاوره می‌دهد ...
شما نظر دهید : شایان سعیدی مجرم است یا نخبه؟ مطلب ...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png