یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی روز ششم به همراه فرصت جدید برای افزایش امتیازات مطلب ویژه | آی تی فید


 یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی روز ششم به همراه فرصت جدید برای افزایش امتیازات مطلب ویژه

شب گذشته با سه بازی انجام شده در چهارچوب رقابت های جام ملت های اروپا 2016، دور دوم گروهی این مسابقات نیز به پایان رسید. در اولین بازی از گروه پنجم، بلژیک در مقابل ایرلند قرار گرفت که در پایان توانست بازی را با نتیجه 3 بر 0 به سود خود خاتمه داده و شانسش را برای صعود به مرحله گروهی زنده نگاه دارد. بازی دوم بین تیم های شگفتی ساز مجارستان و ایسلند برگزار شد. در حالی که ایسلند تا دقایق پایانی مسابقه با یک گل از حریف خود پیش بود، مجار ها توانستد در وقت های تلف شده گل مساوی را به ثمر رسانده و ایسلند را نیز متوقف کنند تا به این ترتیب با 4 امتیاز صدرنشین گروه ششم مسابقات باقی بمانند. در آخرین بازی دور دوم هم از ساعت 23.30 دقیقه پرتغال به مصاف اتریش رفت. پرتغال که با وجود بهره بردن از کریستیانو رونالدو نتوانسته بود بازی اول را به سود خود به پایان برساند تلاش داشت تا با کسب سه امتیاز از این بازی شرایط خود را در جدول بهبود دهد اما کاپیتان این تیم یک پنالتی را نیز در جریان بازی از دست داد تا این دیدار نیز با نتیجه بدون گل مساوی به پایان برسد.


اما از امشب دور سوم گروهی یورو 2016 با انجام 2 دیدار آغاز خواهد شد. در بازی های این دور که به صورت هم زمان برگزار می شوند، فرانسه در برابر سوئیس و آلبانی در مقابل رومانی قرار خواهند گرفت. فرانسوی ها صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کرده اند و سوئیس نیز با کسب 4 امتیاز شانس بسیار زیادی برای صعود از این مرحله دارد. در بازی دیگر نیز هر چند نمی توان احتمال زیادی به صعود آلبانی داد اما باید شانس اندک آنها برای انتخاب به عنوان یکی از بهترین تیم های سوم نیز در نظر گرفت. شما می توانید تا دقیقه 15 هر بازی پیش بینی خود را از نتایج آنها اعلام کنید. روش امتیاز دهی مسابقات به صورت زیر است:

پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیازپیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیازپیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

اما از امشب فرصت دارید با پیش بینی صحیح تیم های صعود کننده به مرحله حذفی مسابقات به امتیازات خود نیز اضافه کنید. طبق قوانین مسابقه، به ازای پیش بینی هر تیم صحیح صعود کننده از مرحله گروهی 10 امتیاز دیگر به مجموع امتیازات شما اضافه خواهد شد. تا اینجا تیم های فرانسه، اسپانیا و ایتالیا صعود خود را به دور بعد قطعی کرده اند و 13 تیم دیگر باقی مانده اند. شما می توانید تا پیش از آغاز بازی های هر گروه تیم های صعود کننده از آنها را اعلام کرده و در صورت صحیح بودن پاسخ ها، امتیازاتتان را در جدول افزایش دهید. توجه داشته باشید که دو تیم اول از هر گروه به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد و از بین تیم های سوم نیز چهار تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند راهی مرحله بعد می شوند. به جز امتیاز پیش بینی نتایج، 130 امتیاز دیگر به راحتی در دسترس شماست. پس تا پیش از آغاز مسابقات هر گروه تیم های صعود کننده را مشخص کنید. شاید شما برنده بعدی سخت افزار باشید.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۵ راهکار برای ارتباط نزدیک‌تر مرورگر کروم و اندروی...
تولید انبوه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس شروع شد | آی تی...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...