اف بی آی هنوز به اپل نگفته که چگونه آیفون ۵ سی را رمزگشایی نموده است | آی تی فید


nv'dvd pr,rd h\g , ht fd Hd

با توجه به بیانیه ای که دیروز توسط سازمان اف بی ای منتشر گردید متوجه می شویم که این سازمان حقیقتا هیچ علاقه ای به آگاه سازی اپل از نقطه ی ضعف موجود در لایه ی امنیتی IOS 9 ندارد و با وجود اینکه اپل هفته هاست از اف بی آی خواسته تا نقطه ی ضعف امنیتی را به آنان نشان دهد اما اف بی آی دلیلی برای این کار نمی بیند ، نگرانی مسئولان شرکت اپل این است که هکرها دستشان به این نقطه ی ضعف امنیتی برسد و در این صورت امنیت اطلاعات شخصی هر کاربر آیفون در خطر خواهد بود و در طرف مقابل اف بی آی هم می داند که اگر اپل از این نقطه ی ضعف امنیتی آگاه شود به سرعت آن را مسدود کرده و اف بی آی پس از آن نخواهد توانست آیفون دیگری را رمزگشایی نماید.

به گفته ی مقامات سازمان اف بی ای ، هزینه ای که این سازمان به منظور رمزگشایی آیفون ۵ سی معروف صرف نموده است رقمی معادل ۱.۳ میلیون دلار را نشان می دهد ، اف بی آی امیدوار بود که پس از دستیابی به اطلاعات ذخیره شده روی آیفون ۵ سی سید رضوان فاروق بتواند نام و اطلاعاتی از دیگر همکاران تروریست های حمله ی سن برناردینو و یا لیستی از دیگر هدف های آنان پیدا نماید که متاسفانه هیچ اطلاعات مهمی در آیفون تروریست مرده پیدا نشد ، به هر حال اهالی کوپرتینو گرچه از همکاری مستقیم برای باز کردن قفل آیفون ۵ سی سر باز زدند اما اینگونه که معلوم است باز هم این بازی را تا به اینجای کار باخته اند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
معرفی نرم‌افزار محبوب و جذاب PIP Camera برای آيفون...
اف بی آی هنوز به اپل نگفته که چگونه آیفون ۵ سی را ...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...