آیفون SE همچنان تولید خواهد شد :  | آی تی فید


تا سال 2017 خبری از آيفون 4 اینچی جدید نخواهد بود
آیفون SE همچنان تولید خواهد شد : 
به گفته تحلیلگر معتبر موسسه KGI Securities اپل فعلا برنامه ای برای پیشرفت آيفون های کوچک خود یعنی آيفون SE ندارد و تمام تمرکز خود را روی دستگاه های جدید گذاشته است .
وی همچنین بر این اعتقاد است که در سال 2017 تقاضا برای دریافت آیفون 4.7 اینچی کاهش خواهد داشت و آیفون بازها مجددا به سمت آیفون های کوچک مهاجرت خواهند کرد . 
به نظر میرسد خبرهای درز کرده از کاهش قیمت های لوازم جانبی آيفون که به تایید شرکت اپل هم رسیده است بر روی تحلیلگر معتبر بی تاثیر نبوده است و نظر وی را مبنی بر فشار اپل بر تولید کنندگان کوچک برای کاهش قیمت ها ، تغییر داده است . 
البته باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت اصلی مواد تولیدی آيفون بعید به نظر میرسد که کاهش دیگری داشته باشد ، زیرا رقابت برای تولید مواد اولیه آيفون به شدت زیاد است . 
همچنین کو پیش بینی کرده است که اپل به میزان ۳۵ تا ۴۰ میلیون گوشی آیفون را در طول ۶ ماهه دوم سال بعد به فروش خواهد رساند . 

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
هایلایت: از مشخص شدن قیمت آیفون 7 قانونی تا عرضه ب...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...