728x90.gif

نکاتی که باید پیش از سفر به ایروان بدانیم | آی تی فید


 ۸۵ درصد گلکسی نوت 7 های سامسونگ در آمریکا بازگردانده شده است

با توجه به بازگردانده شدن ۸۵ درصد از گوشی‌‌های گلکسی نوت ۷ در آمریکا، حدود ۲۸۵ هزار گوشی باقی مانده، وضعیتی نامشخص دارند.

ظاهراً این کمپانی کره‌‌ای قصد دارد برای بازگرداندن گوشی‌های باقی مانده، مشتریان را با روش‌هایی مجبور به این کار کند. این طرح در قالب یک بروزرسانی خواهد بود و طی آن کاربران شاهد پیام‌های مکرر و روشن شدن صفحه‌ی نمایش گوشی خود می‌شوند. در عین حال سامسونگ در این آپدیت میزان شارژ باتری نوت ۷ را به ۶۰ درصد محدود کرده و مشخص نیست این موضوع برای پیشگیری از آتش گرفتن احتمالی گوشی‌ها در نظر گرفته شده یا پارامتری برای اجبار مشتریان به بازگرداندن گوشی‌های خود.

این بروزرسانی هم اکنون برای تمامی گوشی‌های تحت قرارداد اپراتورهای AT&T، Verizon و T-Mobile قابل دریافت بوده و همین موضوع مشکلاتی را متوجه این ارائه دهندگان سرویس موبایل کرده است.

سامسونگ در بیانه‌ی خود اعلام کرده است:

تمرکز ما برای جمع‌آوری گلکسی نوت 7 های باقی مانده از بازار همچنان به قوت خود باقی است.

شاید بتوان گفت آپدیت عرضه شده نیز به معنای مجبور کردن مشتریان به همکاری با سامسونگ باشد.

با وجود اینکه جمع شدن گوشی از بازار خبر خوبی برای سامسونگ نیست اما تعداد کثیری از خریداران نوت که گوشی‌های خود را بازگردانده‌اند تصمیم به دریافت مدل جایگزین گرفتند و به نظر می‌رسد سامسونگ و اپراتور‌های موبایل پیشنهادات قابل قبولی را برای ترغیب خریداران برگزیده‌اند.

نکته‌ی جالب توجه اینجاست که با وجود ارائه‌ی آپدیت محدود کننده‌ی شارژ گوشی برای ارائه دهندگان سرویس موبایل در کشور‌های استرالیا، کره‌ی جنوبی و اروپا، اپراتورهای کشور نیوزیلند در اقدامی عجیب مانع اتصال موبایل‌های تحت پوشش به شبکه‌ی وایرلس این شرکت می‌شوند تا از دریافت این بروزرسانی جلوگیری کنند.

حدود ۱ ماه پیش سامسونگ اعلام کرد که تولید نوت ۷ را متوقف کرده است. 


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۸۵ درصد گلکسی نوت 7 های سامسونگ در آمریکا بازگردان...
تصاویر رندر گوشی D1C نوکیا فاش شد: 3 گیگابایت رم و...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png