728x90.gif

حد اقل 10 میلیون نفر اندروید را به مقصد آیفون ترک کرده اند | آی تی فید


حد اقل 10 میلیون نفر اندروید را به مقصد آیفون ترک کرده اند
گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید گسترده ترین کاربری را در سطح جهان دارند ( البته این درحالی است که بالاترین سود دهی مربوط به اپل است ). هر دو شرکت گوگل و اپل همواره از حجم  مهاجرت بین این دو سیستم عامل سخن به میان میاورند . بر اساس نرم افزاری که برای این کار در فروشگاه Google Play موجود است ، در دو سال اخیر حد اقل 10 میلیون کاربر اندروید به IOS نقل مکان کرده اند.
این آمار بر اساس نرم افزاری به نام  Move to iOS بیان شده است . این نرم افزار به کاربران اندروید کمک میکند تا به یک گوشی مجهز به IOS نقل مکان کنند. لازم است به این نکته توجه کنید که اپل تولید کننده این نرم افزار است ، حتما اشاره شود .
اپل این کار را به امید ساده تر کردن مراحل انتقال شماره ها، عکسها و نرم افزارها از اندروید به آیفون تدارک دیده است. با توجه به افزایش فروش آیفون، افراد بیشتری در حال نقل مکان به آیفون هستند.
تا اکتبر 2015 بین یک میلیون تا پنج میلیون کاربر این نرم افزار را نصب کرده اند. اما در کمتر از یک سال پیش، بیش از 10 تا 50 میلیون کاربر این نرم افزار را دانلود کرده بودند. البته تنها رقم بالای دریافت نرم افزار نمیتواند اثباتی بر تعداد کاربر باشد. اما حتی اگر از اعداد حداقل در این محاسبه استفاده کنیم باز هم با عددی برابر با 10 میلیون کاربر اندروید که قصد نقل مکان بهIOS را داشته اند رو برو هستیم.
بدیهی است که این روشی چندان علمی نیست. با این حال میتواند راهکاری برای بررسی لازم برای اپل باشد تا اماری تقریبی از آمار نقل مکان کنندگان به سیستم عامل IOS را به دست بیاورد.
اگر قصد جابجایی به IOS را از اندروید دارید ، این کار را با نصب  Move to iOS بسیار ساده تر انجام دهید، کافی است بر روی این لینک کلیک کنید

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
قیمت پژو 207 آزاد شد | آی تی فید
گوگل با تغییراتی در مرورگر کروم استفاده از HTTPS ر...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png