728x90.gif

لنوو روی برند موتو تمرکز می‌کند | آی تی فید


 لنوو روی برند موتو تمرکز می‌کند

اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه امکان دارد شرکت لنوو دیگر از برند خود برای عرضه گوشی‌های هوشمند استفاده نکند.


مدت‌ها است خبرهایی مبنی بر کنار گذاشتن برند لنوو از گوشی‌های هوشمند این شرکت به گوش می‌رسد. البته این خبر برای اولین بار در ماه سپتامبر مطرح شد که شایعاتی مبنی بر حذف این برند از موبایل‌ها و استفاده از برند موتورولا منتشر شده بود.

سایت GizmoChina در خبری اعلام کرده است که بخش موبایل شرکت لنوو دیگر از این نام استفاده نخواهد کرد و کل گوشی‌های هوشمند لنوو با برند موتو عرضه خواهند شد. طبق اعلام این سایت آخرین موبایلی که با برند لنوو عرضه می‌شود، لنوو P2 خواهد بود که قرار است از هشتم نوامبر فروش آن در بازارهای چین آغاز شود.

البته این شایعات هنوز تأیید نشده‌اند و تا زمانی که این شرکت بیانیه‌ای رسمی منتشر نکند نمی‌توان از صحت آن اطمینان حاصل کرد؛ اما این موضوع در آینده با توجه به اینکه لنوو تنها از برند موتو استفاده خواهد کرد، می‌تواند جذاب‌تر نیز شود.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
نقد فیلم Peppermint Candy - آب نبات نعنایی ...
آئودی A5 کابریولت پیش از نمایشگاه لس‌آنجلس معرفی ش...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png