اپل قیمت برخی از لوازم جانبی مک بوک پرو 2016 را کاهش داد | آی تی فید


 اپل قیمت برخی از لوازم جانبی مک بوک پرو 2016 را کاهش داد

اپل به دلیل نارضایتی کاربران از حذف پورت‌ USB3، قیمت لوازم جانبی مک‌بوک پرو‌ را کاهش داد.


در روز گذشته شرکت اپل قیمت برخی از لوازم جانبی مرتبط با مک‌بوک پرو‌های جدید را کاهش داد. در مدل‌های تازه‌ی MacBook Pro دیگر خبری از پورت یواس‌بی ۳ و کارت اس‌دی نبوده و تنها ۴ پورت USB-C نسل دوم (تاندربولت 3) به همراه خروجی ۳.۵ میلی متری هدفون وجود دارد.

این اقدام Apple برای کاهش قیمت لوازم جانبی که تا ۳۱ دسامبر نیز ادامه خواهد داشت ظاهرا به دلیل نارضایتی کاربران برای مشکلات و محدودیت در اتصال لوازم مختلف به پورت‌های مک‌بوک‌های جدید و پرداخت هزینه‌ی بالا برای تهیه مبدل‌های مورد نظر صورت گرفته است.

علاوه بر این اپل قیمت ارتقا حافظه‌های اس‌اس‌دی برای مدل‌های قبلی مک‌بوک را نیز کاهش داده است.

تغییر قیمت برخی اجناس به شرح زیر است:مبدل USB-C به Digital AV (مدل چند پورت) ۴۹ دلار (قیمت قبلی ۶۹ دلار)مبدل USB-C به VGA (مدل چند پورت) ۴۹ دلار (قیمت قبلی ۶۹ دلار)مبدل USB-C به کابل لایتنینگ (ا متری) ۱۹ دلار (قیمت قبلی ۲۵ دلار)مبدل USB-C به کابل لایتنینگ (۲ متری) ۲۹ دلار (قیمت قبلی ۳۵ دلار)مبدل USB-C به یو اس بی ۹ دلار (قیمت قبلی ۱۹ دلار)

قیمت تبدیل تاندربولت ۳ به تاندربولت ۲ هم از ۴۹ دلار به ۲۹ دلار کاهش داشته است البته بر اساس برخی گزارشات مک‌بوک پرو‌های جدید ممکن است با تمام مبد‌ل‌های تاندربولت ۳ موجود در بازار سازگاری نداشته باشند.

اپل در همین راستا قیمت نمایشگر LG UltraFine 5K را که در کنفرانس ماه گذشته‌ معرفی شد از ۱۲۹۹ دلار به ۹۷۴ دلار رسانده و بهای مدل 4K همین مانیتور را نیز از ۶۹۹ دلار به ۵۲۴ دلار کاهش داده است.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
این ۶ شیوه دویدن شما را بدتر چاق می کند | آی تی فی...
سیستم ترمز و پنج نشانه کارکرد نادرست آن | آی تی ف...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...