728x90.gif

قیمت آیفون 7 رسمی در ایران مشخص شد | آی تی فید


 قیمت آیفون 7 رسمی در ایران مشخص شد

گوشی‌های آیفون ۷ به صورت قانونی و با گارانتی مدیا پردازش از فردا در شهرهای مختلف ایران عرضه می‌شوند. قیمت این گوشی‌ها را در دامه بخوانید.


شرکت مدیا پردازش که از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مجوز ارائه خدمات پس از فروش آیفون را دریافت کرده بود، گوشی آیفون ۷ را به صورت قانونی از گمرک وارد کشور کرده است.

گوشی‌های آیفون ۷ با حافظه ۱۲۸ این شرکت از گمرک ترخیص شده‌اند و از فردا در بازار به صورت رسمی عرضه خواهند شد. قرار است حافظه‌های ۳۲ و ۲۵۶ گیگابایت و همچنین انواع آیفون ۷ پلاس در روزهای آینده از گمرک ترخیص شده و تا پایان هفته وارد بازار شوند.

بر اساس اطلاعاتی که از سوی این شرکت به خبرنگار زومیت اعلام شده است، این گوشی‌ها دارای ۱۲ ماه گارانتی هستند که اگر مشکلات نرم افزاری نباشد گوشی به صورت کامل تعویض می‌شود.

این نوع خدمات مانند خدماتی است که اپل در مراکز خدمات پس از فروش خود در دنیا ارائه می‌دهد، خواهد بود، با این تفاوت که مدیاپردازش هیچ ارتباط مستقیمی با شرکت اپل ندارد.

قیمت آیفون‌ ۷ و آیفون ۷ پلاس با گارانتی مدیا پردازش بر اساس اطلاعاتی که توسط یکی از مدیران این شرکت به خبرنگار زومیت داده،به شرح زیر است:

آیفون ۷ با حافظه ۳۲ گیگابایت:

مشکی: ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

آیفون ۷ با حافظه ۱۲۸ گیگابایت:

طلایی: ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومانرز گلد: ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومانمشکی: ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانمشکی براق: ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

آیفون ۷ با حافظه ۲۵۶ گیگابایت:

نقره‌ای: ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومانطلایی: ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومانرز گلد: ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومانمشکی: ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان

آیفون ۷ پلاس با حافظه ۱۲۸ گیگابایت:

طلایی: ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانرز گلد: ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانمشکی: ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

آیفون ۷ پلاس با حافظه ۲۵۶ گیگابایت:

طلایی: ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانرز گلد: ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان مشکی براق: ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

این قیمت‌ها با محاسبه ۱۶ درصد محاسبات قانونی شامل مالیات ارزش افزوده، عوارض و تعرفه گمرکی است.

مراکز خدمات مدیاپردازش برای گوشی‌های آیفون جدا از خدمات رسمی و قانونی این شرکت برای گوشی‌های ال‌جی است.

تا کنون ۱۱ مرکز ارائه خدمات گوشی‌های آیفون شرکت مدیاپردازش تشکیل شده که در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، قائم‌شهر، ساری، گرگان، آمل، رشت، گنبد و تهران قرار دارد.

گوشی‌های آیفون ۷ از فردا یکشنبه ۱۵ آبان در فروشگاه‌های نمایندگی فروش مدیا پردازش ارائه می‌شود و تا پایان سال در فروشگاه‌های اختصاصی فروش گوشی‌های ۴ برند تحت خدمات پس از فروش مدیاپردازش قرار می‌گیرد.

IMEI تمامی گوشی‌های آیفون 7 که توسط مدیا پردازش پرداخت می‌شود در گمرک ثبت شده و در سامانه رجیستری قرار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد واردات قانونی آیفون ۷ به کشور و قیمت آنها چیست؟


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
موتورولا به منظور ایده گیری برای موتو مد مسابقه بر...
خروج فولکس واگن از مسابقات WRC در پایان فصل 2016 ...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png