728x90.gif

موتورولا به منظور ایده گیری برای موتو مد مسابقه برگزار می کند | آی تی فید


var clickyab_ad=clickyab_ad||[];clickyab_ad['id']=7101427884750;clickyab_ad['domain']='zoomtech.ir';clickyab_ad['slot']=27041708061;clickyab_ad['width']=728;clickyab_ad['height']=90;clickyab_ad['responsive']='true';

در تلاش برای افزایش علاقه کاربران در Moto Z، موتورولا با همکاری Indiegogo مسابقه ای به منظور یافتن بهترین ایده ها برای موتو مد راه اندازی کرده است.

موتورولا از توسعه دهندگان خواسته است تا وارد مسابقه شوند و به عرضه ایده هایشان درباره موتو مد بپردازند.

توسعه دهنگان به منظور ارائه ایده هایشان فقط یک فرصت برای حضور در هکاتون (رویدادی که برنامه نویسان و دیگر افراد درگیر توسعه نرم افزار گرد هم می آیند) دسامبر در سان فرانسیسکو و نیویورک دارند. و در حالیکه فقط یکبار روی نمونه اولیه از موتو مدشان کار می کنند، کمپین کراود فاندینگ Indiegogo را راه اندازی خواهند کرد.

ده فینالیست (انتخاب شده توسط هیات داوران رهبران صنعت) یک سفر به مقر شیکاگو موتورولا برنده خواهند شد تا در آنجا با تیم اجرایی موتو مد که وظیفه اصلاح و ایده آوری برای زندگی دارند دیدار کنند.

فینالیست ها قادر به دیدار با Verizon Ventures و Lenovo Capital خواهند بود که هر دو به طور متمایز از یکدیگر بودجه ۱ بیلیون دلار برای ایده یافتن سرمایه گذاری کرده اند.

ایده پردازان علاقه مند می توانند ایده هایشان را با وارد شدن در سایت modthefuture.com ثبت کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

var clickyab_ad=clickyab_ad||[];clickyab_ad['id']=7101427884750;clickyab_ad['domain']='zoomtech.ir';clickyab_ad['slot']=52437583142;clickyab_ad['width']=728;clickyab_ad['height']=90;clickyab_ad['responsive']='true';

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
قیمت آیفون 7 رسمی در ایران مشخص شد | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png