سود سه ماهه امسال را اپل به جیب زد :  | آی تی فید


آیفون 7 یکه تاز سود گوشی های ۳ ماهه اخیر در بازار است
سود سه ماهه امسال را اپل به جیب زد : 
همان طور که میدانید محصول جدید سامسونگ دچار مشکلات بزرگی شده است و انفجارهای مکرری داشته است . همین بهانه برای رقیب دیرینه این شرکت کره ای کافی بود تا کل بازار را در اختیار بگیرد و قسمت اعظم سود سه ماهه اخیر را به جیب بزند . 
گزارش تیم لانگ، محقق موسسه BMO Capital Markets حکایت از این دارد که اپل کل سود سه ماهه اخیر را برای خود کرده است و سامسونگ به صورت کامل از صحنه رقابت کنار رفته است . 
رشد سود شرکت اپل به عدد 104 درصد رسیده است . این در حالی است که به نسبت مشابه سال گذشته رشد 14 درصدی را داشته است . 
سامسونگ با در دست داشتن 21 درصد از سهم فروش گوشی های هوشمند در صدر است و اپل با در اختیار داشتن 13.2 درصد رتبه بعدی را در اختیار دارد . اما این سهم بزرگ سامسونگ تنها سود 0.9 درصدی را برای آن ها به ارمغان آورده است . هواوی سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند با فروش ۳۴۶ میلیون گوشی هوشمند توانسته ۹.۷ درصد از این بازار را به نام خود بزند.

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
شناسایی مسیر چندمرحله ای مغز برای ثبت رویدادها در ...
۶ نگرشی که مانع موفقیت در کسب و کار می‌شود | آی ت...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...