728x90.gif

اپل قیمت نمایشگر های جدید LG با کیفیت UltraFine 5K و 4K را 25% کاهش داد | آی تی فید


اپل قیمت نمایشگر های جدید LG با کیفیت UltraFine  5K و 4K را 25% کاهش داد
به دنبال کاهش قیمت مبدل های USB-C  در زمان محدود ، اپل قیمت نمایشگر های جدید LG با کیفیت UltraFine  5K و 4K را نیز 25% کاهش داد.
قیمت نمایشگرهای  UltraFine  4K اکنون524 دلار است در حالی که قبلا  699.95 دلار بود و  UltraFine  5K به قیمت 974.00 دلار به فروش میرسد که قیمت ان قبلا 1299.95 دلار بوده است.
نمایشگر 5K همچنین به یک درگاه تاندربولت 3 و کابل آن  با توان 85 وات جهت شارژ مک بوک پرو با درگاه Thunderbolt 3 (USB-C)  تجهیز گردیده است. همچنین دارای سه درگاه USB-C (5 گیگا بایت بر ثانیه) توان ارتباطات متفاوت و متنوع را با دستگاه های مناسب ممکن میکند.
اپل همچنین قیمت USB-C و Thunderbolt 3 کاهش داده تا کاربران حرفه ای کمی از عصبانیتشان از عدم امکان اتصال دستگاههای خود به مکبوک پرو جدید بدون خریدن تعداد زیادی از کابلهای گوناگون ،  بکاهند.

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
تصویربرداری ماهواره‌ای از تغییرات روزانه زمین، زمی...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png