دیجیاتو | آی تی فید


ایوان بلس که فاش کننده‌ی نام آشنا است به تازگی گوشی ویندوزفونی جدید را فاش کرده است که مشخص نیست مربوط به گوشی مفهومی است یا گوشی است که رنگ واقعیت به خود خواهد دید.

این تصویر هر چه که باشد حاشیه‌های بسیار کمی داشته و مواد به کار رفته در آن رنگ مات دارند. توضیح بلس در مورد این گوشی به شرح زیر است:

آیا گوشی با پردازنده‌ای اینتل در حد پردازنده‌های لپ‌تاپ، شمار ا شگفت‌زده نمی‌کند؟

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در دست نیست و تنها همه چیز سوالاتی بی‌پاسخ هستند. در حال حاضر مشخص نیست که تصاویر بدست آمده از منابع مطمئن هستند یا خیر؟ یا حتی این تصاویر، رندرهای ساخته‌ی ذهن هواداران است یا خیر؟ در مورد پردازنده‌ی این گوشی نیز هیچ اطلاعات بیشتری در دست نیست.

با این حال با توجه به سابقه‌ی بسیار خوب ایوان بلس این خبر ارزش جدی گرفته شدن را دارد. باید منتظر ماند و دید که آیا این تصاویر همان سرفیس فونی هستند که مدت‌ها است انتظار آن را می‌کشیم یا خیر؟


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اولین تصاویر احتمالی از سرفیس فون مایکروسافت فاش ش...
نقد قسمت چهارم فصل سوم سریال Black Mirror |...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...