728x90.gif

اپل سال گذشته تنها ۶۰۰۰ نفر را استخدام کرده است | آی تی فید


 اپل سال گذشته تنها ۶۰۰۰ نفر را استخدام کرده است

اپل با استخدام ۶۰۰۰ نفر در سال گذشته، از سال ۲۰۰۹ در زمینه‌ی استخدام، با کمترین رشد مواجه بوده است.


اپل در گزارش خود نشان داد که این شرکت بعد از سال ۲۰۰۱ اولین باری است که با کاهش درآمد مواجه شده است؛ و به دلیل‌ این‌که پول کمتری به این شرکت وارد می‌شود، افراد کمتری هم استخدام‌شده‌اند.

در گزارش اپل به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا آمده است که این شرکت صد و شانزده هزار نفر کارمند دارد. در سال ۲۰۱۵ تعداد کارمندان صد و ده هزار نفر بود. این نشان می‌دهد در سال گذشته اپل فقط ۶۰۰۰ نفر به مجموعه خود اضافه کرده است. در حقیقت اپل در سال گذشته ازنظر رشد استخدام بعد از سال ۲۰۰۹ که فقط ۲۳۰۰ نفر استخدام کرد، کمترین رشد را تجربه کرده است.

در ضمن این آمار شامل کارمندان و فروشندگان در اپل استور هم می‌شود. آخرین باری که اپل آمار این افراد را اعلام کرده است در سال ۲۰۱۴ بوده که عنوان کرد ۴۶٫۲۰۰ نفر از ۹۲٫۶۰۰ نفر کارمند کل شرکت، در شعبات اپل استور کار می‌کنند.

اپل دیگر مانند سابق استخدام نمی‌کند، همان‌طور که در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به ترتیب ۱۲٫۳۰۰ و ۱۷٫۴۰۰ نفر استخدام کرد.

البته اشتهای اپل برای فضا و مکان به قوت قبل باقی است. سال آینده محوطه ساختمان جدید تکمیل می‌شود که ۳٫۸ میلیون فوت مربع به فضای اپل اضافه خواهد کرد و احتمالا این عامل باعث جذب نیروهای جدید نیز خواهد شد.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۷ تکنولوژی که در سری جدید مک بوک پرو حذف شده‌اند ...
ابزار سفر: اولین کت مسافرتی چند منظوره دنیا | آی ت...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png