728x90.gif

اپل صاحب تمام سود بازار گوشی های هوشمند با شکست نوت 7 | آی تی فید


 اپل صاحب تمام سود بازار گوشی های هوشمند با شکست نوت 7

اپل با کمک شکست جدی‌ترین محصول رقیب خود سود اصلی سه ماهه سوم امسال را یکجا به اسم خود زده است.


اپل و سامسونگ برای سال‌ها است که سود عظیم بازار گوشی‌های هوشمند را در سه ماه‌های مالی بین خود تقسیم کرده‌اند و بیشترین نصیب را از این بازار می‌برند. اما این سه ماهه‌ای که گذشت آیفون‌های اپل بزرگترین رقیب خود را از دست دادند تا در این بازار با یکه تازی سود اصلی بازار گوشی‌های هوشمند را به نام خود بزنند.

بنا بر گزارشی که از تیم لانگ، محقق موسسه BMO Capital Markets منتشر شده، اپل تقریبا همه سود صنعت گوشی‌های هوشمند در سه ماهه مالی سال ۲۰۱۶ را بدست آورده است.

رشد سود اپل در این مدت تا ۱۰۴ درصد برآورد شده، در حالی که شرکت‌های دیگری مانند اچ‌تی‌سی و ال‌جی حتی متحمل ضرر هم شده‌اند. سامسونگ برخلاف اینکه بر ۲۱.۷ درصد بازار گوشی‌های هوشمند حکمرانی می‌کند اما سهم این شرکت از سود تنها ۰.۹ درصد است.

در بحث فروش گوشی‌های هوشمند، اپل در رتبه دوم با در اختیار داشتن ۱۳.۲ درصد این بازار حضور دارد و پس از آن هواوی سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند با فروش ۳۴۶ میلیون گوشی هوشمند توانسته ۹.۷ درصد از این بازار را به نام خود بزند.

سال پیش اپل توانسته بود به ۹۰ درصد از سود خالص گوشی‌های هوشمند در سه ماهه سوم برسد اما به دلیل مشکلات و توقف تولید و فروش گلکسی نوت ۷ سامسونگ، این سه ماهه اپل توانسته حتی به رکورد جدیدی در سوددهی برسد.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
MoTo M لو رفت ! | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png