سرعت فروش گوشی های پیکسل از نکسوس 6 پی هم بیشتر است | آی تی فید


 سرعت فروش گوشی های پیکسل از نکسوس 6 پی هم بیشتر است

با وجود اینکه

نکته‌ی جالب این که در گزارش Appboy آمده است همکاری گوگل با Verizon در عرضه‌ی گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال، یکی از عوامل اصلی فروش سریع این تلفن هوشمند به شمار می‌رود. به لطف حضور بهتر ورایزون در فروشگاه‌های محصولات الکترونیکی، تبلیغات بهتر این شرکت و تدارکات بهتر حمل و نقل غول صنعت ارتباطات، پیکسل در وضعیت بسیار بهتری نسبت به نکسوس بازاریابی و در نتیجه به فروش می‌رسد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که با وجود فروش بهتر گوشی‌های پیکسل نسبت به نسل قبل نکسوس، گوشی جدید گوگل همچنان تا رسیدن به نرخ فروش پرچمداران شرکت‌های بزرگ و با سابقه‌ی بازار راه درازی در پیش دارد. برای مثال گوشی گلکسی اس 7 تنها در اولین روز از عرضه‌ی جهانی، فروش بیشتری را نسبت به هفته‌ی اول عرضه‌ی پیکسل تجربه کرده است.

نکته‌ی جالب توجه دیگر این است که الگوی آمار فروش گوشی‌های پیکسل گوگل با الگوی معمولی و متداول فروش گوشی‌های هوشمند تفاوت دارد. اکثر تلفن‌های هوشمند بیشترین فروش خود را در اولین روز عرضه‌ی خود تجربه می‌کنند و این در حالی است که پیکسل‌های گوگل بیشترین فروش خود را در سومین روز عرضه شاهد بوده‌اند.

تصور بر این است که دلیل نوسان غیر معمول در آمار فروش پیکسل، عرضه‌ی نامنظم آن توسط گوگل باشد. کارشناسان بر این باورند که اگر گوگل می‌توانست تعداد بیشتری پیکسل به بازار عرضه کند، آمار فروش آن حتی از مقدار فعلی نیز بالاتر می‌بود.

در نمودارهای زیر می‌توانید آمار فروش گوشی‌های پیکسل، پیکسل ایکس‌۷ال، گلکسی اس 7 و گلکسی اس 6 را در مقایسه با یکدیگر مشاهده کنید.

آمار فروش پیکسل

آمار فروش گلکسی اس 7


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
محدود کردن گوشی برای کودکان | آی تی فید
نسل جدید پیشرانه‌ های ۴، ۶ و ۸ سیلندر مرسدس بنز |...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...