728x90.gif

عرضه ایرپادهای بی سیم اپل به تعویق افتاد | آی تی فید


عرضه ایرپادهای بی سیم اپل به تعویق افتاد
اپل در کنفرانسی که منجر به معرفی دستگاه بی نظیر آيفون 7 شد ، از رونمایی ماژول بی سیم هندزفری هم سخن گفت . هندزفری که دیگر همه را از شر سیم های دست و پا گیر راحت میکرد و همچنان کیفیت فوق العاده محصولات اپل را به ارمغان می آورد . قرار بود این هندزفری در انتهای ماه اکتبر به بازار عرضه شود و همان طور که انتظار میرفت هنوز وارد بازار نشده بود ، طرفداران زیادی پیدا کرده بود . 
اما خبر بدی از سمت اپل برای کاربران اپلی منتشر شد . اپل رسماً از تاخیر خوردن عرضه ایرپادهای بی سیم خبر داد و البته تاریخ دقیق عرضه آن را مشخص نکرد .
بسیاری از تامین کنندگان قطعات اپل بر این نکته اشاره دارند که اپل قصد دارد این محصول را تا تولد ۱۰ سالگی آيفون به تعویق بیاندازد و گویا مشکل بسیار هاد میباشد .
جالب است بدانید که اپل تولید این ماژول را به شرکت تایوانی «Inventec» سپرده است و این شرکت ابراز داشته است که آن ها تا سال ۲۰۱۷ با رشد ۷ درصدی سهامشان روبرو خواهند شد ، و همین امر دلیلی بر ارائه این ماژول در سال ۲۰۱۷ دارد . 
ایرپادهای بی سیم تا ۵ ساعت باتری داشتند و توسط جعبه خودشان که تا ۲۴ ساعت باتری داشت ، شارژ میشدند . باید کمی انتظار بکشیم تا سال ۲۰۱۷ و این ماژول محبوب را ببینیم . 

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
موسسان Vine از خدمات جدید ویدیو استریمینگ تحت عنوا...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png