728x90.gif

70 درصد از دارندگان گلکسی نوت 7 همچنان به سامسونگ وفادار خواهند ماند | آی تی فید


 70 درصد از دارندگان گلکسی نوت 7 همچنان به سامسونگ وفادار خواهند ماند

نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهند که اکثر کاربران

شرکت پژوهشی BayStreet اعلام کرده است که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که گلکسی نوت 7 را خریداری کرده بودند، همچنان با برند سامسونگ خواهند ماند. متن بیانیه‌ی BayStreet از این قرار است:

ما عقیده داریم اکثریت مطلق (۷۰ درصد) کاربران همچنان سامسونگ را انتخاب کرده و احتمالا فبلت خود را با گلکسی اس 7 یا اس 7 اج تعویض خواهند کرد. سوال مهم‌تر این است که از میان کسانی که قصد دارند سامسونگ را کنار بگذارند، چه درصدی حاضر خواهند بود اکوسیستم اندروید را ترک کنند؟ مشتریان گلکسی نوت از جمله افراد آرمانی هستند که برای برندهای لوکس و محصول با کیفیت ارزش قائل‌ هستند و از این جهت، آیفون‌های اپل ممکن است برایشان جذاب باشد. اما از طرفی صاحبان گلکسی نوت همواره از جمله وفادارترین مشتریان سامسونگ بوده‌اند.

بنا به اعلام BayStreet، حدود ۱۵ درصد از کسانی که تصمیم گرفته‌اند دیگر از تلفن‌های هوشمند سامسونگ استفاده نکنند، دستگاهی مبتنی بر iOS را انتخاب خواهند کرد و ۱۵ درصد باقی همچنان در اکوسیستم اندروید باقی خواهند ماند.

نکته‌ی مهم و جالب‌تر این است که از میان کسانی که حتی پس از فاجعه‌ی گلکسی نوت 7 همچنان قصد دارند به سامسونگ وفادار باقی بمانند، اکثریت‌شان علت استفاده از تلفن هوشمند این شرکت به عنوان گوشی بعدی خود را «کیفیت» آن می‌دانند، و نه مشوق‌هایی که سامسونگ هنگام تعویض گلکسی نوت 7 ارائه می‌دهد.

نظر شما در این باره چیست؟ در صورتی که تا پیش از این از تلفن‌های هوشمند سامسونگ استفاده می‌کرده‌اید، آیا قصد دارید همچنان به استفاده از محصولات این برند ادامه بدهید؟ در صورت منفی بودن پاسخ، کدام تلفن هوشمند را به عنوان جایگزین گوشی فعلی خود در نظر خواهید گرفت؟ نظرات خود را با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
ایرانسل تاثیر قیمت مالیات بر شارژ الکترونیکی مستقی...
دیجیاتو | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png