728x90.gif

مرکز تبادل ترافیک داده قم افتتاح شد | آی تی فید


 مرکز تبادل ترافیک داده قم افتتاح شد

مرکز تبادل ترافیک داده‌‌ی استان قم امروز با حضور معاون وزیر ارتباطات افتتاح شد تا یکی دیگر از پازل‌های شبکه‌‌ی ملی اطلاعات کامل شود.


با هدف تکمیل شبکه‌ی ملی اطلاعات در کشور، مرکز تبادل ترافیک داده‌ی استان قم با حضور آذری جهرمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، صادقی استاندار قم، دکتر شهریاری عضو شورای عالی فضای مجازی و جمعی از مدیران ارشد حوزه‌ی فناوری و اطلاعات کشور، چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۹۵ در استانداری قم مورد به بهره‌برداری رسید.

با راه‌اندازی مرکز تبادل ترافیک داده‌ی استان قم، دسترسی به دیتاسنتر سازمان فناوری اطلاعات و مراکز داده‌ی فرهنگی در استان با سرعت بالاتر و هزینه‌ی پایین امکان پذیر خواهد شد.

اضافه شدن مرکز تبادل ترافیک استان قم به چرخه‌ی شبکه‌ی ملی اطلاعات، علاوه بر کاهش هزینه‌های کاربران نهایی ، مزایایی از جمله کاهش هزینه‌های مراکز داده فرهنگی، افزایش امنیت سرویس‌های داخلی، رشد شاخص‌های ترافیکی ارتباطات و استقلال از پهنای باند بین الملل را به همراه خواهد داشت.

با توجه به راه‌اندازی مرکز تبادل ترافیک داده‌ی قم، امکان تبادل ترافیک در شبکه‌ی ملی اطلاعات به صورت رایگان (Peering) فراهم خواهد شد و مراکز محتوا فقط برای دسترسی به اینترنت هزینه‌  پرداخت خواهند کرد.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
۶ عادت بد که باعث نفخ شکم می شود | آی تی فید
13 خودروی محبوب فیلم ها و سریال های ترسناک | آی ت...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png