دیجیاتو | آی تی فید


الکس برنشتاین از عکاسان مطرح دنیای خودرو، به تازگی با همراه دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی PhaseOne IQ3 تصمیم گرفت تا تصاویر باکیفیتی از ابرخودروی 918 اسپایدر کمپانی پورشه به ثبت برساند تا این خودرو را ماندگار سازد.

در این پروژه با استفاده از یک ابر خودرو در کنار یک ابر دوربین، تصاویر تماشایی را مشاهده می‌کنیم که لذت‌بخش است. البته عکسبرداری در خانه‌ی روتوش Recom Farmhouse انجام گرفته تا پروژه بسیار فوق‌العاده‌تر از انتظار، به چشم آید. 

برنشتاین در گفتگو با وب‌سایت PetaPixel می‌گوید:

من با همکاری یک تامین‌کننده‌ی دوربین به نام Digital Transitions، از دوربین بسیار باکیفیت و مدیوم فرمت Phase One IQ3 صد مگاپیکسلی بهره گرفتم تا در کنار بدنه‌ی Phase One XF و لنز 35 میلیمتری Schneider جدید، تصاویر قابل توجه و شگفت‌انگیزی به ثبت برسد.

او افزود:

اگر شما در کراپ صد در صد تصاویر را مشاهده کنید، شاهد جزئیات بی‌نظیر خودرو خواهید بود.

او در این پروژه هیچ دستیاری نداشته و به تنها‌یی تصاویر خودرو را ثبت کرده است. به گفته‌ی الکس در طول روند عکاسی سعی شده است تا نور طبیعی و مصنوعی با یکدیگر ترکیب شده و شرایط محیطی مناسبی ایجاد شود. 

برنشتاین در قسمت دیگری می‌گوید:

من اگرچه دستیاری نداشتم اما به لطف صاحب این خودرو که با اعتماد کامل، سوئیچ ابرخودروی خود را در اختیار من قرار داد، توانستم پروژه‌‌ی خود را به خوبی انجام دهم. من تنها می‌خواستم در کنار این ابرخودرو تصاویری جذاب و غنی را به ثبت برسانم که تماشایی باشد.

برنشتاین همچنین اظهار داشت:

من هیچ‌گاه تحت تاثیر تصاویر رسمی کمپانی قرار نگرفتم و تصمیم داشتم تا خود به خلق تصاویر شگفت‌انگیز بپردازم.

تصاویر بسیار پرجزئیات هستند و می توان در کراپ صد در صدی به خوبی پورشه 918 اسپایدر را تماشا کرد. برای مشاهده‌ی تصاویر بیشتر الکس برنشتاین به وب‌سایت رسمی وی مراجعه کنید. 


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تصاویر 100 مگاپیکسلی از ابر خودروی 1 میلیارد دلاری...
دیجیاتو | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...