728x90.gif

دوج چلنجر هلکت در برابر هلکت هنسی | آی تی فید


 دوج چلنجر هلکت در برابر هلکت هنسی

در این مقاله مقایسه‌ای بین دوج چلنجر هلکت ۷۰۷ اسب بخاری و دوج هلکت هنسی ۸۵۰ اسب بخاری را مشاهده کنید.


این که نسخه‌ی استاندارد دوج چلنجر هلکت ماسل کار بسیار خوبی است بر هیچ کسی پوشیده نیست، اما این خودرو بسیار ساده است و نسخه‌ی تیونینگ شده‌ی ۸۵۰ اسب بخاری آن توسط هنسی از هر جهت بهتر از نمونه‌ی تولیدی استاندارد است. اما ایا تا کنون از خود پرسیده‌اید که در یک رقابت خیابانی کدام یک از این دو خودرو عملکرد بهتری از خود نشان خواهند داد؟ برای یافتن پاسخ این سوال، هنسی یک ویديو از مقایسه‌ی بین این دو خودرو منتشر کرده است. در ادامه همراه زومیت باشید.

دوج چلنجر هلکت

دوج چلنجر هلکت بدون شک یکی از عجایب هفتگانه‌ی دنیای خودرو است. این خودرو ظاهر زیبا و روح یک ماسل کار را در خود دارد و در ضمن عملکرد خوبی را در کنار امکانات مناسبی ارائه می‌کند. این خودرو شاید مورد علاقه‌ی همگان نباشد اما در آمریکا دقیقا همان چیزی است که دوست دارید.

دوج چلنجر هلکت

برای آن‌هایی که از این گربه‌ی وحشی ماسل خود قدرت بیشتری می‌خواهند، شرکت تیونینگ هنسی نسخه‌ای ارتقا یافته را تدارک دیده است که با نام HPE850 Upgrade شناخته می‌شود. همانطور که از نام آن مشخص است، قدرت تولیدی این خودرو از ۷۰۷ اسب بخار نسخه‌ی استاندارد به ۸۵۰ اسب بخار در دور موتور ۶۲۰۰ دور بر دقیقه رسیده است.  

دوج چلنجر هلکت

در این خودرو واحد کنترل الکترونیکی موتور ارتقا یافته است و یک نرم افزار تیونینگ بر روی آن نصب شده است. همچنین می‌توانید در ویدئوی دوم فیلمی را که در آن شاسی خودرو بر روی دستگاه dyno قرار گرفته است را مشاهده کنید. به خودرو بازگریدیم، HPE850 از فیلتر هوا با جریان زیاد، ارتقای بوست تولیدی تا ۱ الی ۲ psi و دریچه‌ی گاز جدید استفاده می‌کند. همچنین بر روی استراحت گاه‌های پشت سری این خودرو نشان هنسی دوخته شده است و در نقاط مختلف کابین نیز نوشته‌ی HPE850 به چشم می‌خورد. همانند همیشه، این تیونر بر روی داشبورد خودرو یک پلاک نصب می‌کند که شماره سریال خودروهای خاص روی آن درج شده است.

چیزی که در مورد این ویدئوها می‌دانیم این است که هلکت هنسی قرار است برنده شود و شاید دلیل تهیه‌ی چنین فیلمی تنها نشان دادن میزان اختلاف دو خودرو است. در ادامه زومیت شما را به دیدن این دو ویدئو دعوت می‌کند.    

لینک دانلود

لینک دانلود


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
آپدیت اندروید ۷ نوقا به زودی برای اکسپریا ایکس پرف...
سامسونگ برای افزایش ظرفیت تولید تراشه، بیش از یک م...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png