728x90.gif

تماشا کنید: دریفت فورد موستانگ در پیست فرمول یک | آی تی فید


 تماشا کنید: دریفت فورد موستانگ در پیست فرمول یک

وقتی واون گیتین جونیور راننده‌ی موستانگ می‌شود و در یک دور پیست فرمول یک بارسلونا به دریفت می‌پردازد، چاره‌ای جز خیره شدن به آن ندارید.


اگرچه تماشای نبرد بین خودروهای از رده خارج شده‌ی نیسان با هم در پیستی مملو از خودرو هیجان خاص خود را دارد اما تماشای دریفت حرفه‌ای با یک هیولا در پیستی صاف و خلوت، بی‌نهایت مسحور کننده و جذاب است. اگر تعداد دورهای جونیور با موستانگ قدرتمندش به سه و چهار می‌رسید قطعا خبری از قطعات متصل شده خودرو به یکدیگر نبود.

دانلود ۳۶۰P | دانلود ۷۲۰P

باید یادآور شد که خودروهای دارای قابلیت دریفت به‌صورت حرفه‌ای جزو برترین خودروهای پرشتاب حال حاضر دنیا هستند. خودروهای دریفت به‌صورت خاص و جدا از تولیدات انبوه کارخانه‌ای، مانند خودروهای اسباب بازی عمل می‌کنند که برایشان مسیر دایره‌ای ایجاد شده و تنها می‌توانند در آن مسیر حرکت کنند. این خودروها قوی‌ترین خودروهای مسابقه‌ای موجود دنیا هستند. خودروی پیشین واون ۸۰۰ اسب‌بخار توان تولیدی داشت و در مقایسه با موستانگ فعلی در حد متوسط به حساب می‌آمد. در این دریفت دیدنی سیستم تعلیق مستقل عقب نیز عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت.


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
دیجیاتو | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png