728x90.gif

نکات خرید آیفون 7 اپل :  | آی تی فید


نکات قبل از خرید آيفون 7 | حتما آيفون 7 را با این پک خریداری کنید
نکات خرید آیفون 7 اپل : 
با توجه به اینکه متاسفانه در بازار این موضوع زیاد مشاهده شده است که بسیاری از همکاران اقدام به باز کردن پک اصلی گوشی میکنند و دوباره گوشی را ریپک میکنند ، در این پست قصد داریم تا تصاویر اصلی آيفون 7 را قرار دهیم تا شما کاربران عزیز سایت گرفتار سیاه بازی و البته گوشی هایی که باز شده اند در بازار نشوید . با ما در ادامه همراه باشید : 
برای اینکه متوجه شوید یک گوشی آيفون 7 قبلا باز شده است یا نه ، یک راه اصلی وجود دارد . چک کردن جعبه آيفون و پک اصلی آن قبل از خرید . 
دقت کنید که اپل یک راه خوب و منطقی برای این امر جلوی پای خریداران گذاشته است . زبانه پلاستیکی که اگر باز شود دیگر هیچ گاه مثل دفعه اولش نخواهد شد . به عکس های زیر که نمونه عکس های پک اصلی آيفون 7 و پک اصلی آيفون 7 پلاس میباشد دقت کنید . 
 
1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
 
2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
 
3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
 
4_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
 
5_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
 
چنانچه یک آیفون ۷ / ۷ پلاس را با بسته‌بندی همانند آیفون‌های نسل گذشته دیدید به هیچ عنوان آن را خریداری نکنید. به نظر میرسد که این نوع بسته بندی و کپی کردن از روی آن کار دشواری باشد اما باز هم نسبت به ورژن های قبلی بهتر میباشد . 
نظر شما در این رابطه چیست و آيفون هایی که در بازار دیده اید چگونه هستند ؟
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل

آیفون 6 اس  |  آیفون 7

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
روحانی: به جای مقابله با فضای مجازی باید محتوای غن...
دیجیاتو | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png