728x90.gif

دیجیاتو | آی تی فید


همانند هفته‌ی پیش این فیلم کمدی/ترسناک

دوزخ

Inferno

ران هاوارد، تام هنکس و دن براون بعد از «کد داوینچی» و «فرشتگان و شیاطین» یک بار دیگر برای آوردن یکی دیگر از داستان‌های شخصیت رابرت لانگدانِ نمادشناس به سینما با یکدیگر همراه شده‌اند. ماجرای «دوزخ» از جایی شروع می‌شود که لانگدان پس از باز کردن چشمانش خودش را در بیمارستانی در ایتالیا پیدا می‌کند. در حالی که هیچ ایده‌ای از اینکه چگونه از اینجا سر درآورده است ندارد. اما قبل از اینکه بتواند برای بخاطر آوردن همه‌چیز تلاش کند، سروکله‌ی عده‌ای برای قتل او پیدا می‌شود و این دکترش (فلیسیتی جونز) است که او را نجات می‌دهد و همه‌ی اینها به معنی همراهی این دو برای حل یک معمای عجیب و غریبِ تاریخی دیگر است. این وسط، معلوم می‌شود که یک نوع بیماری فراگیر جهان را تهدید می‌کند.

میک لاسال از لس آنجلس کرانیکل که کم و بیش از فیلم راضی است می‌نویسد: «"دوزخ" فیلم رضایت‌بخش اما کاملا احمقانه‌ای است که در آن رابطه‌ها بی‌منطق هستند، انگیزه‌ی کاراکترها در یک چشم به‌ هم زدن تغییر می‌کند و تام هنکس هم مدل موی عجیبی دارد. اما فیلم با وجود بی‌مغز بودنش، هنرمندانه است. حس‌و‌حال مسخره‌ی فیلم به خوبی ساخته شده. این از آن فیلم‌هایی است که فقط برای جلب توجه‌ی مخاطب ساخته شده، ولی در مقابل احترام هیچ‌کسی را به دست نمی‌آورد». بیل زوکر از شیکاگو سان‌تایمز که فیلم را دوست دارد می‌نویسد: «"دوزخ" تریلر درگیرکننده‌ای است که راستش را بخواهید خیلی بیشتر از فیلم قبلی هاوارد براساس کتاب براون از آن لذت بردم». منتقد هالیوود ریپورتر می‌آورد: «اگرچه اکثر پیچ‌های داستانی فیلم غافلگیرکننده نیستند، اما به‌طرز قانع‌کننده‌ای ارائه می‌شوند و با وجود گروه بازیگران مکمل قوی و همچنین تصویرسازی‌های رویاوارِ خیره‌کننده، "دوزخ" تا این لحظه بهترین قسمت این مجموعه است». جیمز براردینلی از ریل‌ویوز که دو ستاره به فیلم داده می‌نویسد: «"کد داوینچی" رضایت‌بخش اما غیربه‌یادماندنی بود. "فرشتگان و شیاطین" افتضاح بود. "دوزخ" جایی در میان دو قرار دارد. قابل‌تماشا است، اما به هیچ‌وجه ارزش ندارد پول و وقت‌تان را صرف تماشای آن در سینما کنید». امتیاز متاکریتیک این فیلم ۴۴ است.

 گزارش باکس آفیس هفته‌ی گذشتهمشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
جنرال موتورز در حال کار بر روی خودروی هیدروژنی شور...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png