728x90.gif

آیا فاکس کان مشغول ساخت ماژول شارژ وایرلس برای دهمین سالگرد آیفون است؟ | آی تی فید


فاکس کان در حال ساخت ماژول شارژ وایرلس برای سال 2017 اپل میباشد
آیا فاکس کان مشغول ساخت ماژول شارژ وایرلس برای دهمین سالگرد آیفون است؟
با توجه به گزارشهای اخیر سایت Nikkei , مونتاژ کننده شماره 1 اپل یعنی شرکت فاکس کان مشغول تهیه ماژول شارژ وایرلس برای آیفون سال آینده است. سال آینده 10 امین سالگرد آیفون, این گوشی محبوب  در سراسر جهان است, و انتظار میرود اپل بجای نام آیفون 7 اس از نام آیفون 8 استفاده کند.
همچنین اپل قصد دارد آیفون 8 را با امکاناتی ویژه و طراحی جدید معرفی کند. گمانه زنی های اولیه حاکی از آن است که اپل قصد دارد آیفون 8 را در 3 رده معرفی کنید:
 
یک مدل با صفحه 4.7 اینچی

یک مدل با صفحه 5 اینچی  

یک مدل با فحه نمایش 5.5 اینچی
 
پشت همه این مدلها به احتمال زیاد از جنس شیشه خواهد بود که بوسیله فریمی فلزی به بدنه وصل شده اند. دکمه هوم و تاچ آیدی نیز در درون صفحه جلویی جاگذاری شده اند. امکان شارژ وایرلس, مدت زیادی است که خواسته طرفداران آیفون بوده است و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود, شاید انتظار آنها امسال به سر برسد.
این اتفاق به کمک فاکس کان که مشغول تولید ماژول برای این امکان در آیفون 8 است میسر میشود. گفته میشود این امکان فقط در مدلهای 5.5 اینچی وجود خواهد داشت. این گفته مشابه خبری است که هفته گذشته منتشر شد و حاکی از آن بود که اپل برای مدلهای 5.5 اینچی آیفون سال آینده نمایشگرهای OLED خمیده را در دستور کار قرار داده است و فاکس کان نیز برای تهیه زیر ساختهای این تصمیم اقدام به خرید قسمت عمده ای از سهام شارپ کرده است.
مدلهای 4.7 و 5 اینچی همچنان از صفحه نمایشهای LTPS تخت استفاده خواهند کرد.
اپل همچنان در صدر اخبار آی تی جهان میباشد . 

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تصاویر باکیفیتی از میت 9 هواوی فاش شد | آی تی فید
بدرود سینتیک؟ | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png