تست سقوط آزاد آيفون 7 اپل : | آی تی فید


تست سقوط آزاد آيفون 7 از ارتفاع
تست سقوط آزاد آيفون 7 اپل :
هنوز یک روز از رونمایی و عرضه عمومی آيفون 7 نگذشته است که تست های زیادی روی این پرچم دار انجام شده است . تست ضد آب بودن آيفون 7 که واقعا خوب از پس آن بر آمد و همچنین تست خش پذیری آيفون 7 . اپل در گوشی سری جدیدش از مواد اولیه با کیفیت تری استفاده کرده است ، طوری که از تست سقوط آزاد از ارتفاع 1.5 متری هم سربلند بیرون می آید . در ویدیوی زیر شاهد ویدیوی تست آيفون 7 و سقوط آزاد آن از ارتفاع خواهیم بود . تستی که بسیاری از ادعاهای اپل را به واقعیت پیوند میدهد . امیدواریم از دیدن این ویدیو لذت کافی را ببرید .
 

تست سقوط آزاد آيفون 7 و آیفون 7 پلاس


وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
دیجیاتو | آی تی فید
گوشی‌های نفوس ایکس وان و نفوس ایکس وان مکس پاییز ا...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...