728x90.gif

ورود اسکوتر های ناین بات به ایران و فروش ویژه روز پدر | آی تی فید


                                                ورود اسکوتر های ناین بات به ایران و فروش ویژه روز پدر

ناین بات ایران زیر مجموعه شرکت رایانه همراه است و تخصصی در زمینه اسکوترهای ناین بات فعالیت می‌کند و به مناسبت روز پدر فروش ویژه‌ای برای علاقمندان برگزار کرده است. در حال حاضر ناین بات مینی و ناین بات مینی پرو با ضمانت تعویض یک هفته‌ای و خدمات پس از فروش 6 ماهه قابل ارائه است و با خیال آسوده می‌توانید از آن استفاده کنید.


پیش به سوی تجربه جدید از رانندگی هیجان انگیز

زندگی می‌تواند یک زمین بازی باشد که برای کشف و لذت از آواز پرندگان و نوازش نسیم روی گونه‌های شما است.... منتظر چه چیزی هستید؟ وارد یک برنامه کوچک بدون دردسر شوید، سرعت باد را حس کنید و تجربه‌ای جدید با جادوی تکنولوژی داشته باشید. این ربات شگفت‌انگیز، تعادل شما را در حین حرکت به طور خودکار نگه می‌دارد و تمام حرکت‌های شما را می‌خواند. هنوز هم می‌خواهید ادامه دهید؟ فقط اعتماد کنید. الگوریتم کنترل فوق پیشرفته و کارآمد، برای حفظ تعادل و‌ ارائه بیشترین انعطاف پذیری و راحتی، به طور دائمی در حال فعالیت است. این برنامه کوچک به راحتی می‌تواند از پس جاده‌های عادی بر بیاید، و می‌تواند در مسیری 30 کیلومتری، سفری جذاب را به شما ارائه دهد. هر جایی که می‌خواهید بروید، شگفتی‌های این برنامه را کشف کنید. حالا بیاید رانندگی سریع و جذاب بعدی را شما تجربه کنید.

اسکوتر

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
تکامل پردازش های تخصصی با کامپیوتر HP Z1G3 | آی تی...
آموزش برنامه نویسی جاوا: برنامه نویسی شی گرا ...

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...

Apple-ID.png