دیجیاتو | آی تی فید


اپل فروشگاه های خود را با تغییر عناوین شغلی نیروها و خط مشی جدید متحول میکند
در یک جلسه عمومی برای کارمندان فرشگاههای اپل که آخر هفته گذشته برگزار شد, اپل تغییرات زیادی در عناوین شغلی نیروها ایجاد و خط مشی های جدیدی برای آنها مشخص کرد. عناوین جدید شغلی که در ایالات متحده و بریتانیا (و احتمالا بزودی در همه استور ها) اعمال میشود شامل اسامی جدیدی مثل : Pro, Creative Pro و Technical Expert است. Pro ها رده ای از فروشندگان خبره هستند که آشنایی بسیار کاملی با محصولات اپل دارند. Creative Pro ها نیز در همان سطح اطلاعات هستند اما برای امور آموزشی در نظر گرفته شده اند.
 
17963-15971-applestore-timcookchina-l.jpg
 
 
Technical Experts رده ای میان Technical Specialists و Geniuse است که برای کاهش زمان پشتیبانی به مشتریان در نظر گرفته شده اند. همچنین اپل نام بعضی قسمتهای استور را نیز تغییر میدهد. به عنوان مثال واحد فروش را از Red Zone به Product Zone و Back-of-House را به Backstage تغییر داده است. به همین ترتیب چند عنوان شغلی نیز تغییر کرده که کارشناس فروش حالا از Red Zone Specialist به Specialist عوض شده و مسول انبار با نام جدید Operations Pro فعالیت خواهد کرد.کارشناسان Family Room به Technical Specialist و Business Specialists به عنوان Business Expert شناخته خواهند شد.
خط مشی جدید شامل 6 بند است که اهداف گسترده شرکت را بیان میکند. و با جمله " We are here to enrich lives" ما اینجا هستیم تا زندگی را غنی تر کنیم, شروع میشود. گزارشها همچنین حاکی از آن است که اپل به دنبال افتتاح ششمین استور خود در مرکز خرید APM هنگ کنگ است. اگرچه بیشترین تمرکز برای گسترش استورها هنوز بر روی چین است, اما هنگ کنگ نیز به لحاظ کشش مالی و تقاضا از نظر کارشناسان اپل از شرایط خوبی برخوردار است.

وبسایت آی تی فید | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .

اخبار آیفون 7


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اپل فروشگاه های خود را با تغییر عناوین شغلی نیروها...
دیجیاتو | آی تی فید

آخرین مطالب ثبت شده را مطالعه نمایید

محبوبترین مطالب

تکنولوژیخودرو قیمت برلیانس H220 هاچ بک چینی جدید سایپا مشخص شد؛ رقیب تازه ای برای پژو 206 ...
احسان علیخانی یکی از شخصیت های محبوب تلویزیونی است که به اندازه محبوبیتش، از او انتقاد هم می شود.او که مجری برنامه پر بیننده ماه عسل است سعی دارد تا با دعوت مهمانانی با سرگذشت عجیب، یک شوی تلویزیونی م...